Дієтолог назвала ідеальний продукт для сніданку

На думку фахівців, яєчня на сніданок допомагає на 65% швидше худнути та підтримувати оптимальну кількість енергії, яка знадобиться в першу половину дня. Яйця на сніданок можуть бути хорошим вибором, якщо ви хочете контролювати відчуття голоду протягом дня та понизити споживання калорій.

Попри ідентичні рівні калорій, сніданок з яєць дозволив скоротити обсяг споживаних калорій протягом 24-годинного періоду після сніданку, а також знизив почуття голоду і сприяв зменшенню апетиту протягом понад трьох годин.

Раніше медики встановили, що яєчня на сніданок допомагає на 65% швидше худнути та підтримувати оптимальну енергію. Також лікарі не помітили суттєвих відмінностей між двома групами учасників по концентрації в крові холестерину і тригліцеридів.

У другому дослідженні Університету Канзасу було оцінено вплив білкового сніданку на апетит підлітків, які зазвичай пропускали ранковий прийом їжі. Результати визначили істотну вигоду вживання з ранку білкових продуктів, включаючи яйця, для контролю нормальної ваги та запобігання переїдання.

Як стверджують вчені Університету Флориди, підвищений вміст яєць в раціоні харчування не шкодить здоров’ю, не сприяє зміні рівнів ліпідів і холестерину в крові та не впливає на розвиток серцево-судинних порушень. Навпаки, епідеміологи виявили асоціацію зменшеного ризику смерті серед чоловіків, які з’їдають за тиждень від одного до шести яєць, а серед жінок виявили зниження ризику інсульту.

Нагадаємо, що в одному яйці (70 калорій) знаходиться 13 головних вітамінів і мінералів, включаючи холін, високоякісний білок і антиоксиданти.