Дніпродзержинським малюкам подарували «Lego»

Днями дніпродзержинський осередок Всеукраїнської громадської організації працівників дошкільної освіти у Дніпропетровській області безкоштовно отримав для спеціалізованого дитсадка №12, дошкільного навчального закладу – центру розвитку дитини №24 «Казка», де утримуються діти з особливими освітніми потребами, та навчально-виховного комплексу №25 «Волошка» комплекти конструкторів «Lego» загальною вартістю 47 тисяч гривень. Про це повідомили в управлінні освіти і науки міської ради.

Крім цього, 15-16 березня у дитсадку «Казка» пройшов тренінг «Інноваційні механізми створення ігрового простору дитини».

Усі ці заходи відбулися в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з LEGO Foundation, зокрема – впровадження програми з ЛЕГО-конструювання в дошкільних навчальних закладах України, розширення мережі дитсадків, залучених до проекту та впровадження ЛЕГО-конструювання в початковій школі. Безкоштовні комплекти «Lego» отримали вже чимало дитсадків із різних областей України. Конструктори поповнять розвивальний простір садочків, проведено навчання педагогів щодо їх використання в роботі з дітьми.

Добавить комментарий