Дніпропетровщина готується встановити рекорд України

Покровська ОТГ, що на Дніпропетровщині, запрошує на багатожанровий фестиваль «Fest-party у селянській хаті!». 14 вересня тут продемонструють колоритні народні звичаї через музику, пісні, танці, художні читання та декоративно-ужиткове мистецтво. Під час фесту планують встановити рекорд України на найдовший тин із природних матеріалів.

«Цей фестиваль допоможе згуртувати нашу громаду, підвищить її інвестиційну, культурну й туристичну привабливість. Плануємо проводити його щорічно. Це якість життя наших мешканців та розвиток їхніх талантів», – наголосили в Покровській ОТГ.

Проявити таланти зможуть всі, хто завітає на фест. А розгулятися буде де.

Танці, співи, художнє читання, інструментальна музика, виставка декоративно-ужиткового мистецтва – кожен обере собі мистецьку локацію до душі.

Усі локації, місця для відпочинку та харчування, розважальні майданчики позначать на мапі фесту для кращого орієнтування «на місцевості».

Фестиваль – під відкритим небом зранку й до вечора 14 вересня 2019 року.

Децентралізаційний фестиваль «Fest-party у селянській хаті!» став переможцем всеукраїнського конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження».