Дніпропетровщина організовує всеукраїнський фестиваль пісень, народжених в АТО, — Валентин Резніченко

Про любов, яка долає будь-які труднощі, справжню чоловічу дружбу та життя без вибухів. Проникливі та щирі пісні, народжені в донбаських окопах, атошники вперше заспівають з великої сцени. На Дніпропетровщині організовують фестиваль, на який з’їдуться бійці зі всієї України. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

З ідеєю провести пісенний фестиваль до Центру допомоги учасникам АТО звернулися самі військові.

«Пісні — невід’ємна частина АТО. Війну пройшли багато талановитих людей: хто з гітарою, хто з акордеоном, хто з губною гармошкою. Було написано безліч хороших віршів та музики. Вперше вони зазвучать не в окопах або тісній дружній компанії, а з великої сцени. Ми організовуємо фестиваль, який об’єднує, вселяє надію, розповідає про справжню дружбу та любов до Батьківщини», — розповів Валентин Резніченко.

Виступити на фестивалі запрошують бійців АТО та військових волонтерів зі всієї України. Щоб долучитися до заходу, потрібно до 20 квітня подати заявку на сайті або на сторінці в Facebook. Для концерту оберуть 25 найкращих авторських пісень. У журі – шоумен Андрій Джеджула, співачка та композитор Світлана Тарабарова, автор та виконавиця пісень, волонтер Христина Панасюк, військовий кореспондент Олександр Моторний, радник голови ОДА Іван Начовний, волонтери Наталя Хазан та Юлія Курочкіна.

Гала-концерт всеукраїнського фестивалю відбудеться 21 травня у літньому театрі дніпропетровського парку Шевченка. Послухати музику прийдуть військові, сім’ї загиблих, волонтери, мешканці області.

Ідеї та пропозиції щодо проведення фестивалю можна залишити в Центрі допомоги воїнам АТО і членам їх сімей при ОДА за адресою: м Дніпропетровськ, пр. Поля, 1, ОДА, 1 поверх. Телефон: (056) 742 86 62.

Добавить комментарий