Дніпропетровськ готується приймати наймасштабніший в історії міста біговий напівмарафон – Dnipro Half Marathon  

Захищати статус найспортивнішого міста будуть не тільки професійні спортсмени, а й прості дніпропетровці та гості міста. Наймасштабніший біговий марафон Dnipro Half Marathon стартує 22 травня. У програмі – забіги на різні дистанції та вражаючий подарунковий фонд. Проведення бігового марафону стало можливим завдяки співпраці міської влади та компанії Run Ukraine. Це ще один крок у реалізації стратегії Бориса Філатова з розвитку спортивної галузі – «Дніпро – спортивна столиця України». Засновники спортивної події запевняють – це буде одна з візитівок Дніпропетровська.

Міський голова Борис Філатов упевнений – напівмарафон має проходити у місті щороку, адже це унікальна можливість підвищити інвестиційну привабливість міста.

«Крім популяризації здорового способу життя, такі заходи впливають, у першу чергу, на інвестиційну привабливість Дніпропетровська. Це приваблює тисячі людей. Нам, поки що, не зрівнятися з Паризьким або Берлінським марафонами. Та якщо нам вдасться заохотити 2,5 тис. спортсменів з усієї України і близько 80 тис. глядачів, то для міської інфраструктури – готелі, таксі, ресторани – це дуже значна підмога», – зазначив  Борис Філатов.

Біговий марафон Dnipro Half Marathon відбудеться в два кола – по Набережній через Центральний міст. Це ідеально рівний рельєф маршруту, який підходить для встановлення особистих результатів.

«Я хочу подякувати місту за те, що відгукнулися на пропозицію і допомогли організувати цей захід. Це чудово, що у вас тут є своя стратегія  розвитку спорту, і що в рамках «Дніпро – спортивна столиця України» є напрямок розвитку спорту «Місто спортивних подій», – зазначив генеральний директор компанії «Run Ukraine» Дмитро Черніцький. Він висловив упевненість, що все пройде на найвищому рівні і ця спортивна подія стане у Дніпропетровську традиційною.

Напівмарафон складатиметься з 4 дорослих забігів. Найдовший з них – понад 21 км. Решта дистанцій – 10, 5 и 2 км. Маленькі мешканці міста також зможуть проявити себе у забігах на 1000, 500 и 100 м.

Призовий фонд Dnipro Half Marathon сягає 23 тис. грн. Зокрема, переможці спортивної першості на 21 км серед чоловіків і жінок отримають по 5 тис .грн.

Також, крім трьох дитячих стартів на березі Дніпра, буде проведено благодійний забіг на 2 км. Зібрану суму переведуть на купівлю необхідного медичного обладнання  для Дніпропетровського обласного центру матері та дитини.

Добавить комментарий