Спортсмени з Кам’янського стали чемпіонами області

Нещодавно у Дніпрі відбувся черговий чемпіонат області серед чоловіків і жінок зі стокліткових шашок (шашки-100). У змаганнях серед чоловіків впевненим лідером став майстер спорту з Кам’янського, спортсмен комунального закладу «Інваспорт» Кирило Іванов.

Кирило вже вдруге цього року став найсильнішим спортсменом області (місяцем раніше він переміг у шашках-64), залишивши позаду спортсменів з Дніпра – майстра спорту Миколу Прокопенка і кандидата у майстри спорту Руслана Онищенка, які посіли відповідно друге і третє місця. Про це повідомляє прес-служба Кам`янської міської ради.

У змаганнях серед жінок боротьба за перше місце розгорнулась між кам’янчанками Ольгою Губарєвою (ДЮСШ № 2) та Анастасією Лашковою (ДДТУ), які за рівнем гри значно перевершували інших суперників. Чемпіонкою області-2018 з шашок-100 стала Ольга Губарєва, друге місце посіла Анастасія Лашкова. На третьому місці – Олена Калашникова з селища Гречане Петриківського району.

Призери змагань здобули право представити Дніпропетровщину у складі збірної області у Кубку України зі стокліткових шашок, який буде проходити з 30 червня по 8 липня в Івано-Франківську.