Дніпровські спортсменки підкорили всеукраїнський турнір з художньої гімнастики
Юні спортсменки з Дніпра успішно виступили на XII Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Elite Cup 2026», який проходив у Вінниці з 4 по 7 червня. Змагання об’єднали талановитих гімнасток з різних регіонів України та стали майданчиком для демонстрації майстерності, витривалості та спортивного характеру.
Вихованки Спортивної школи олімпійського резерву з художньої гімнастики Дніпра продемонстрували високий рівень підготовки та поповнили скарбничку команди 14 нагородами.
За підсумками турніру дніпрянки вибороли сім золотих, чотири срібні та три бронзові медалі. Такий результат дозволив спортсменкам гідно представити місто на всеукраїнській арені та вкотре підтвердити високий рівень дніпровської школи художньої гімнастики.
Успішний виступ став черговим свідченням наполегливої праці спортсменок і тренерів, а також вагомим внеском у спортивні досягнення Дніпра.
Підготувала Анастасія Ковальчук
фото з відкритих джерел


