Дніпровські студенти провели незвичну акцію (Фото)

Студенти ДНУ ім. Олеся Гончара провели благодійну акцію «Дитячий супермаркет» у дитячому будинку-інтернаті, що на вулиці Надії Аліксєєнко, 157.

dnuimg59dcc0f798243

«У нас було дуже важливе завдання – дарувати незабутню радість і посмішки дітям з особливими потребами», – так висловлювались новачки у студентському волонтерстві – першокурсники факультету психології, зазначають у прес-службі університету.

dnuimg59dcc107ad3ce

 Цього дня їх було багато, адже поїздка до інтернату викликала неабиякий інтерес у майбутніх психологів і дефектологів – найактивніших студентів.

dnuimg59dcc0efeb946

Наші нові знайомі з дитбудинку – діти з особливими потребами – протягом літа «заробляли» спеціальну валюту – «радики». Її можна було отримати за будь-яку активність і діяльність, наприклад, за малюнки, виконування домашнього завдання, заняття спортом тощо. А потім під час ярмарку за «радики» можна купувати різні потрібні у побуті речі. Так діти навчаються розуміти, що потрібно купувати, а що ні. Навчаються виділяти головне і розраховувати свій бюджет.

dnuimg59dcc1114c16d

Місія студентів полягала не лише в тому, щоб допомогти дитині освоїти на практиці фінансово-економічні дії (порахувати свої кошти, бути продавцем-консультантом тощо), а й навчити гармонійному, ввічливому взаємному спілкуванню, правилам етикету та доброчинності.