Дніпровський університет – фіналіст Всеукраїнської конкурсної програми (Фото)

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара посів почесне 2-ге місце серед ЗВО України у загальнонаціональному конкурсі «За здоровий спосіб життя» та отримав грант у 20 000 гривень на облаштування здорового простору. Загалом у рамках проекту Психологічна служба та Центр волонтерства та соціальних ініціатив ДНУ у співпраці з іншими підрозділами університету провели 64 заходи. Це були тренінги, майстер-класи, змагання та спортивний флешмоб, волонтерські заходи, індивідуальні консультації, освітні заняття, полемічні діалоги (в рамках інтелектуальної вітальні), клубні заходи, круглі столи та ін.

Усього до челенджу долучилися 5133 особи: 4803 студентів і 88 викладачів та співробітників ДНУ, 30 вихованців Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» (дитячий будинок №1), 110 учнів шкіл та коледжів та 102 члени громади нашого міста.

Згідно з умовами конкурсу, протягом чотирьох тижнів квітня-травня заклади-учасники здійснювали здорові активності на теми раціонального харчування, фізичної активності, репродуктивного та ментального здоров’я. В результаті, 14 освітніх закладів із чотирьох областей: Дніпропетровської, Одеської, Черкаської та Миколаївської виграли міні-гранти на закупівлю обладнання та облаштування здорового простору. А 10 найактивніших закладів вищої освіти, коледжів і училищ України були відібрані до фіналу, який 4 червня відбувся у Дніпрі.

 

Інформаційно-аналітичне агентство
ДНУ ім. О.Гончара