Доставка авто з Китаю: вартість, терміни та скільки можна зекономити

З кожним днем електромобілі стають все більш популярними серед українських водіїв та більш доступними для покупки. Ринок розвивається швидко і якщо раніше всі купляли биті автомобілі у США, та старі у Європі, то нині багато водіїв дивиться у сторону Азії та замовляють нові електромобілі з Китаю https://bossautoukraine.com.ua/ru/car-from-china/, бо доставка машини з Піднебесної нині вигідніша ніж з будь-якої іншої країни, а на великому ринку представлені екологічні авто за доступною ціною, в гарному стані та у повній комплектації.

Які переваги придбання

На ринку Китаю представлені не тільки відомі виробники електрокарів, а й місцеві марки машин, яких не знайти в інших країнах. Китайські виробники інвестують у дослідження та розвиток електромобільної технології. Представлені автомобілі відрізняються високою продуктивністю, та інноваційним підходом у сфері розробки. Мають високий рівень комфорту та безпеки, оснащені допоміжними системами водіння та розумними функціями, що забезпечують отримання приємного та безпечного водійського досвіду.

Скільки коштує

Ціна машин з Китаю конкурентоспроможна у порівнянні з аналогічними моделями з інших країн. Такий підхід у ціноутворенні робить їх більш доступними для ширшого кола споживачів.

Для українського споживача ціни на авто будуть на 30-40% нижче, ніж якби він купував машину на ринку в середині країни. У Китаї можна замовити не тільки нове авто, але й вживане у гарному стані та з мінімальним пробігом.

Як авто потрапляє в Україну

Після того, як покупець обрав модель автомобіля, машину купляють шляхом перерахунку коштів продавцю. Після цього техніку привозять у порт та грузять у контейнері на судно. При цьому не варто хвилюватись, машина буде надійно закріплена, тож хвилі на воді їй не страшні. На період поки автомобіль «пливе» до покупця він страхується. Після прибуття судна до порту – його зустрічає експедитор кампанії та слідкую за вивантаженням, а брокер оформлює необхідні документи для розмитнення. Все, що потрібно від покупця – тільки обрати автомобіль та чекати доставки.

Що входить у кінцеву вартість покупки

До вартості авто слід додати мита, акциз та податки. Дізнатись кінцеву суму легко завдяки спеціальному митному калькулятору та додавши до неї оплату транспортування авто з Китаю до міста та за оформлення документів. При оцінці вартості враховується вага та габарити авто, об’єм двигуна і інші технічні параметри.

Які документи потрібні для оформлення

Від майбутнього власника буде потрібен паспорт, ідентифікаційний код, договір або інвойс, документи, які підтверджують зняття авто з обліку. Після доставки техніки власнику потрібно буде тільки зареєструвати авто на свої ім’я.

Час доставки

Китай має розвинуту логістичну інфраструктуру, яка дозволяє швидко та ефективно організувати транспортування автомобіля до пункту призначення. Час за який авто прибуде з Піднебесної до покупця в Україні становить від 2-х до 3-х місяців. Але при умові замовлення автомобіля на фабриці до цього терміну потрібно додати ще 45 днів.

Придбання авто у Китаї – це ефективний та вигідний спосіб отримати якісний та екологічно чистий транспортний засіб, що відповідає сучасним технологіям і стандартам.