Довга шерсть та гарні вуса: у Дніпрі рятують вуличну кішку  (Фото)

У Дніпрі кицю Усю підібрали на вулиці зі сплутаною брудною шерстю та симптомами вірусу. Дніпровські волонтери просять допомогти сплатити за лікування киці у стаціонарі.

«Розкішну кішку довелося поголити повністю, бо ані купання, ані розчісування не дали змоги розплутати її довгу шерсть. Вже у клініці виявилося, що в киці висока температура та всі ознаки вірусної інфекції. Зараз лікуємо кішечку у стаціонарі, і її ще довго не можна буде випускати на вулицю, поки не відросте шерсть. Просимо допомогти сплатити за лікування та утримання в стаціонарі Усі, яку ми так назвали за її гарні вуса», – звертають волонтери дніпровської «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою “Для УСІ»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «ДЛЯ УСІ»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.