ДТЕК Дніпровські електромережі повернув світло 35 тисячам сімей Дніпропетровщини, знеструмленим через негоду

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електропостачання до 121 населеного пункту сільських районів Дніпропетровської області, частково або повністю знеструмлених через негоду.

Знову зі світлом – 34 795 сімей.

З початку погіршення погодних умов з 1 по 3 квітня шквали поривчастого вітру та повалені дерева вивели з ладу 60 повітряних ліній та 671 трансформаторну підстанцію (ТП). Найбільше відключень – у Нікопольському, Павлоградському та Синельниківському районах. Негода частково знеструмила на Дніпропетровщині 68 населених пунктів сільської місцевості. Та ще 58 залишила без світла повністю.

До ліквідації аварій, сумарно за три дні, було залучено 117 бригад ДТЕК Дніпровські електромережі та 128 одиниць техніки. Працювали цілодобово, щоб якнайшвидше відновити пошкоджені ділянки ліній та обладнання.

Станом на 4 квітня енергетики відновили електропостачання для 34 795 сімей. Світло повернули до 121 населеного пункту області.

Наразі знеструмленими залишаються два населені пункти повністю та три частково – 687 абонентів. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі постійно працюють, щоб оперативно відновлювати електропостачання. Аварійно-відновлювальні роботи в області планують завершити до кінця дня.

Ремонтні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло у разі вимкнення. Працівники мають спеціальні інструкції з роботи у кризових ситуаціях та забезпечені усім необхідним для відновлення роботи обладнання у разі пошкоджень через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Наші фахівці готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: соцмережі, кол-центр (056/066/067/063) 790-99-00, чат-боти Viber та Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.