ДТЕК відновив електропостачання майже для 1 тисячі клієнтів у Дніпропетровській області, що постраждали через бойові дії

Протягом тижня, з 9 по 15 травня, Дніпропетровщина регулярно зазнавала ворожих обстрілів, через що пошкоджувалась енергоінфраструктура області.

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло у 972  домівки, які постраждали від бойових дій. А також повністю відновили електрозабезпечення 82 населених пунктів, частково знеструмлених в результаті суботньої негоди.

Протягом минулого тижня на Дніпропетровщині окупанти неодноразово обстрілювали прикордонні території у Криворізькому районі на межі з Херсонщиною. Щоденно енергетики лагодили пошкоджені електромережі та повернули світло для 972 родин у 3 населених пунктах області. У деякі домівки електропостачання доводиться повертати по декілька разів через регулярні обстріли та пошкодження електрообладнання.

Також енергетики повністю відновили електрозабезпечення після негоди, яка пройшла в регіоні протягом 14 травня.  Через дощі та шквальні пориви вітру було знеструмлено  22 310 домівок у 82 населених пунктах Дніпровського, Кам’янського, Криворізького та Синельниківського районів. Пошкоджено 26 повітряних ліній та 455 трансформаторних підстанцій. В той же день фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі оперативно заживили всіх масових клієнтів. А у неділю завершили відпрацювання одиночних заявок, повернувши світло в усі домівки жителів постраждалих районів.

Станом на 16 травня відключень немає. Ситуація з електрозабезпеченням регіону повністю контрольована.

З початку війни ремонтні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло під час відключень. У разі пошкоджень через бойові дії працівники мають спеціальні інструкції щодо роботи в кризових ситуаціях та забезпечені всім необхідним для відновлення роботи обладнання.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Наші фахівці готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та  Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.