Два продукти для прискорення схуднення

За словами експертів, з цією метою корисно включати в свої обіди два типи продуктів — бобові і листову зелень. Пише «Країна здоров’я».

«Вибір більш здорової їжі може мати велике значення для схуднення. Збалансований раціон разом з регулярними фізичними вправами може допомогти вам отримати ідеально пружне, струнке тіло і залишатися здоровим», — наводиться в виданні думку експертів.

За словами фахівців, існує мінімум два дуже здорових продукти, які корисно включати в свої обіди, щоб підтримувати активне травлення, забезпечувати тривалу ситість, зменшувати жир на животі.

Квасоля і інші бобові. Містять велику кількість білка і клітковини, а також стійкий крохмаль — ці поживні речовини сприяють довгому насиченню, допомагаючи зменшувати загальне споживання калорій і худнути. Дослідження показують, що системи харчування, що включають в себе бобові, ведуть до значно більшої втрати ваги, ніж ті, які їх не містять.

Листова зелень. У них вкрай мало калорій і вуглеводів, проте багато поживних речовин, клітковини і антиоксидантів. Зокрема, листові зелені продукт багаті кальцієм. Згідно з наявними даними, його достатню отримання пов’язане з активізацією спалювання жиру і більш відчутним схудненням.

Фото: pixabay