Гліб Пригунов: “Дітей чужих не буває!”

Відтепер діти та дорослі з «сірої» зони Донецької області будуть планово лікуватися у медзакладах Дніпра. Вже цього тижня перші групи дорослих та малих пацієнтів по 10 чоловік прибули до шостої міської та обласної дитячої лікарні Дніпра. Ці люди з Авдіївки, Марї`нки, Світлодарська, Бахмутського району та інших прифронтових територій.

Операції та лікування таких громадян потребує додаткових коштів з обласного та міського бюджетів. Тому голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов звернувся до міського голови Дніпра Бориса Філатова приєднатися та передбачити кошти у міському бюджеті для міських лікарень та лікування пацієнтів, що постраждали через війну на Сході. А також Гліб Пригунов закликав керівників сусідніх областей приєднатися до цієї роботи.

«Наша область не могла стояти осторонь проблем, які склалися у прифронтових територіях, де медичне обслуговування зараз на дуже низькому рівні, чи взагалі відсутнє. Чужих дітей не буває, а здорові діти – здорова нація. Тому я закликаю депутатів, керівників міст, областей об`єднати зусилля для допомоги громадянам з прифронтових територій та зони АТО», – звернувся Гліб Пригунов.

Ініціатива акції «Допомога йде» належить оперативному командуванню «Схід» і першою до неї долучилася народний депутат від Блоку Петра Порошенка Тетяна Ричкова. Вона також звернулася до лікарів, волонтерів, влади приєднатися та підтримати військових.

За словами головного лікаря обласної дитячої лікарні Олександра Хитрика, наразі у медзакладі знаходяться перші 10 дітей з важкими захворюваннями нирок, із вадами серця та фізичного розвитку та інших. Всіх їх обстежать та проведуть необхідне хірургічне втручання.

«Ідея проекту «Допомога йде» народилася у наших серцях. Тільки об`єднавшись у важливих справах, ми можемо довести, що ми єдина країна», – зазначив представник командування «Схід» Борис Кутовий.

Залишити відповідь