Громада Дніпропетровщини відзначила День фізкультури і спорту (фото)

Естафети і майстер-класи, показові виступи та тренування просто неба. А ще – руханка від чемпіона світу з академічного веслування Івана Довгодька. В Іларіонівській громаді відзначили День фізкультури і спорту. Свято провели в «активному парку» у центрі селища. Як це було – у фоторепортажі.

В іларіонівському «активному парку»  –  яскраве спортивне свято.

Для мешканців та гостей громади – показові виступи, естафети й майстер-класи.

«У різних куточках Дніпропетровщини за програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» вже відкриті «активні парки». На черзі – ще майже 20 таких локацій у містах і селах області. Спорт має стати доступнішим для всіх. Аби кожен бажаючий міг тренуватися просто поряд з домом», – сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Родзинка» свята – «олімпійська» руханка

Зарядку для всіх охочих провів учасник двох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту з академічного веслування, чемпіон світу Іван Довгодько.

«Хотіли ще раз привернути увагу молоді до здорового способу життя. Аби залучити дітей до спорту, треба розбудовувати інфраструктуру. Добре, що є такі «активні парки», і люди із задоволенням приходять позайматися», – зазначив Іван Довгодько.

Показовий виступ юних дзюдоїстів…

… та любителів воркауту

«Надихнувся виступом чемпіона світу з воркату, зацікавився і почав виходити на дворові турніки. Тренуюся вже два роки, спорт став для мене стилем життя, – розповів Дмитро Охунько. – Хочеться, щоб було ще більше локацій, де можна позайматися».

У програмі – змагання зі спортивного орієнтування,..

…ігри у шахи та шашки

«Разом із друзями взяли участь в естафеті. А ще, до нас приїхав чемпіон світу з академічного веслування, провів майстер-клас. Приємно, що у нашому селищі звертають увагу на спорт. Що з’явився «активний парк», куди можна прийти у будь-який час і позайматися», – поділився мешканець Іларіонового Ігор Сухий.

В активному парку є «шведська стінка», гімнастичні бруси, перекладини, лава для динамічних вправ.

Тут можна проводити руханки, майстер-класи, заняття з фітнесу.

«У нашому «активному парку» завжди є люди. Діти та дорослі приходять зайнятися спортом, відпочити, зустрітися з друзям. Такі масові спортивні заходи – свято для громади», – сказала заступниця Іларіонівського селищного голови Тетяна Безп’ята.

«Активні парки» облаштовують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

На Дніпропетровщині створили вже 18 таких майданчиків.