Громадам Дніпропетровщини, які прихистили переселенців, Уряд відшкодує комунальні витрати

Громадам Дніпропетровської області, які прихистили переселенців, Уряд відшкодує комунальні витрати. Мова йде про компенсацію всіх витрат, пов’язаних з тепло-, газо-, енерго- й водопостачанням, водовідведенням, купівлею дров, пелетів та вугілля. Кошти можуть отримати громади, які дали безкоштовний прихисток переселенцям у будівлях й приміщеннях комунальної форми власності (у школах, садочках та ін.).

«Станом на сьогоднішній день в регіоні знаходиться більше 17 тисяч переселенців. Всі вони забезпечені всім необхідним. Дуже важливо, що в цей непростий час держава піклується про людей та допомагає їм», — сказав голова Дніпропетровської обласної ради та заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Для отримання відшкодування громадам достатньо подати заяву до органів місцевого самоврядування, яка надалі буде перенаправлена до військової адміністрації; надати належним чином завірені рахунки, які підтверджують оплату комунальних послуг. Військові адміністрації надсилатимуть Мінрегіону відповідні дані по громадах, а Мінрегіон буде готувати проєкт рішення Кабміну про виділення коштів. Далі — зареєструватись як одержувач бюджетних коштів та відкрити рахунки в органах Державної казначейської служби України за місцем реєстрації юридичної особи.

Відшкодовуватися будуть витрати на комунальні послуги, що надані з 1 березня 2022 року та виключно після оплати комунальних послуг за передній період. Тобто на початку квітня громади матимуть змогу подавати свої заявки на відшкодування.

отримання відшкодування_Дніпропетровщина

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!