На Дніпропетровщині відкрили сучасний спортивний зал для правоохоронців

У Новомосковську, що на Дніпропетровщині відкрили сучасний спортивний зал для правоохоронців. Відтепер у власному залі поліцейські зможуть підвищувати свій рівень фізичної підготовки та тактику самозахисту.

Відкриття спортзалу відбулося 11 січня за ініціативи начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Дніпропетровській області полковника поліції Володимира Загороднього.

спортивний зал для правоохоронців_Новомосковськ

Приміщення залу обладнали спортивним куточком, гантелями, татамі. Також встановили боксерські мішки та олімпійську штангу зі стійкою. Крім цього, поліцейські отримали комплекти захисних шоломів та боксерські рукавички.

спортивний зал для правоохоронців_Новомосковськ

Реконструкція приміщення стала можливою завдяки внескам членів спортклубу поліції Дніпропетровської області «Правоохоронець», участі керівництва Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та Новомосковського районного відділу поліції.

спортивний зал для правоохоронців_Новомосковськ

Районний відділ став ще одним підрозділом Дніпропетровської області, де поліцейські отримали всі умови для ефективних тренувань та нових спортивних здобутків.