На Дніпропетровщині загинуло двоє чоловіків (Фото)

2-го лютого о 23:46 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у Саксаганському районі Кривого Рогу по вулиці Льотчиків трапився нещасний випадок.  Група у складі 5 чоловік запланували зняти відео спуску у покинутий вентиляційний ствол шахти. Зламавши решітку на вході до надшахтної споруди, 2 чоловіків (віком близько 30 років) за допомогою альпіністського обладнання спустились вглиб стволу. Проте за невідомих обставин вони обидва зірвались.Повідомляють в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

За викликом негайно направлено відділення 14-ої державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Рятувальники обстежили місце події та додатково залучили відділення ДВГРЗ ДСНС України. Співробітники гірничорятувального підрозділу спустились до вентиляційного стволу та о 03:45 виявили тіла загиблих на горизонті 550 м.

О 05:49 тіла двох загиблих чоловіків піднято на поверхню та передано працівникам Національної поліції. До надання допомоги залучено 13 чоловік особового складу та 2 одиниці рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.