Кабачок – ідеальний овоч цього літа

Є багато овочів, які користуються більшою популярністю, ніж кабачки – багато господинь незаслужено обходять їх стороною. Але насправді кабачки дуже корисні і прості в приготуванні. Вони починають визрівати вже в травні, сезон триває до кінця вересня, але зібраний урожай можна зберігати кілька місяців. Крім того, кабачки чудово підходять для домашньої консервації. Пише “Країна здоров’я”.

Кабачки містять дуже багато води, в ста грамах цього овоча близько 20 ккал. Зелені плоди дуже багаті вітаміном С, а в міру пожовтіння в них утворюється вітамін А. В кабачках дуже багато калію і фолієвої кислоти.

Кабачки дуже корисні для травної системи, їх рекомендують давати малятам для овочевого прикорму. Кабачок не дратує слизову травного тракту, містить необхідну для кишечника клітковину, допомагає запобігти різкі стрибки рівня цукру в крові.

Готувати кабачок можна абсолютно різними способами – він хороший, як в сирому, так і в приготованому вигляді. Найкраще смажити кабачки, запікати або обсмажувати на грилі з мінімальною кількістю олії.

 

Фото: pixabay