Керівником антикорупційної прокуратури призначено Назара Холодницького

Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

30 листопада  Віктор Шокін розглянув рекомендації конкурсної комісії з відбору кандидатів на обіймання адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі щодо призначення на посаду заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури кандидатів Максима Грищука та Назара Холодницького.

«Віктор Шокін вивчив дані щодо тестування на знання законодавчої бази та загальні здібності, переглянув відеозаписи співбесід членів конкурсної комісії з обома претендентами, ознайомився з їх особовими справами та провів особисті співбесіди з кожним із них», – йдеться в повідомленні.

«Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом призначив на посаду заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького», – наголосили в прес-службі.

Фото: Lb.ua

Залишити відповідь