Клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» можуть погасити борги за газ частинами

Нещодавно «Дніпропетровськгаз Збут» запустив для своїх клієнтів нові тарифи: «Твій газ Річний», «Твій газ Місячний», «Твій газ Рівномірний платіж».

Нині споживачі можуть самостійно обрати найбільш зручну для себе комерційну пропозицію та не накопичувати борги в майбутньому. Нині борг клієнтів компанії становить понад 544 млн грн.

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» з розумінням ставляться до погіршення фінансової ситуації деяких споживачів у період карантину. Компанія не нараховує пеню, а також не припиняє надання послуги газопостачання клієнтам-боржникам. Але у ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» нагадують, що перед споживачем залишається обов’язок вчасно розраховуватися за використане блакитне паливо – не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Якщо споживач розуміє, що він не має можливості погасити заборгованість відразу, компанія йде на зустріч і пропонує укласти договір реструктуризації, тобто оплатити борг частинами. Від початку року цією можливістю скористалося 77 жителів Дніпропетровської області.

Для укладання графіку погашення заборгованості боржникам необхідно подати відповідну заяву до регіонального відділення компанії або у Центр обслуговування клієнтів. Крім того, споживач має підготувати пакет документів (паспорт, ідентифікаційний код, документальне підтвердження неможливості оплати боргу в повному обсязі).

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» закликають: не варто накопичувати борги та доводити справи до суду.

фото: з відкритих джерел