Кому з мешканців Дніпропетровщини призначили стипендії Президента

Більше двох десятків спортсменів та тренерів із Дніпропетровщини отримуватимуть стипендії Президента України. Грошове заохочення – за видатні досягнення. Про це сповістили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Цьогоріч втричі більше спортсменів та тренерів з нашої області удостоїлися стипендії Президента України. Минулого року всього семеро, нині – 21. Всі вони представляли країну на міжнародному рівні,  – розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. – Тож грошова премія – подяка від держави за перемоги. Стипендію виплачуватимуть щомісяця протягом року».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Срібна призерка чемпіонату світу 2019 року з легкої атлетики Ярослава Магучіх отримуватиме понад 25 тис гривень. Стільки ж призначили за «срібло» на чемпіонаті світу з фехтування Богдану Нікішину. Близько 10 тисяч – тренеру шпажиста Ользі Маркіній.

Бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з академічного веслування Анастасії Коженковій визначили стипендію у 14,7 тис грн.

Загалом президентські стипендії призначили 250 українським спортсменам та тренерам. Залежно від своїх досягнень вони щомісячно отримуватимуть від 4 до 27 тис гривень.

Весь список – за посиланням.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!