Корисна порада: Щоб смартфон не розряджався на морозі

Акумулятор – слабке місце сучасних мобільних пристроїв і особливо на морозі. Спробуймо розібратися у чому справа і як з цим боротися.

Чому смартфони “мерзнуть”?

Низька температура уповільнює всі процеси: м’ясо в морозилці збережеться краще, ніж в холодильнику – бактерії менш активні. Так само з батареєю, тільки замість мікроорганізмів в ньому “працюють” іони літію.

Велике значення має матеріал, з якого зроблений ваш смартфон. Наприклад, більшість iPhone зроблені з алюмінію, який має високу теплопровідність. Це одночасно плюс і мінус для смартфона. Гаджет краще відводить тепло від акумулятора і процесора, але швидше “промерзає”. А найкращим для “виживання” вашого акумулятора на морозі буде пластиковий корпус – у нього низька теплопровідність.

Як зігріти смартфон?

  • Одягніть чохол, тоді холод буде повільніше проникати в акумулятор.
  • Тримайте телефон у внутрішній кишені, ближче до тіла.
  • Не тримайте гаджет на холоді довше 10 хвилин.
  • Зігрівайте смартфон поступово – від різкого перепаду температур в корпусі може утворитися конденсат.
  • Не заряджайте смартфон на сильному холоді – так можна нашкодити пристрою.

Якщо не вдалося зберегти акумулятор від холоду і ваш iPhone відключився, то потримаєте його в теплі: кишені куртки, в сумці, в машині тощо. Вже через хвилин 5 гаджет “оживе”. Також варто врахувати, що чим більший об’єм акумулятора в смартфоні, тим повільніше він буде “мерзнути”.

Джерело Радіо 24

Залишити відповідь