Кожен третій українець перебуває за межею бідності – Світовий банк

Протягом останніх чотирьох років кількість бідних в Україні зросла на 1,8 мільйона осіб, досягнувши 29% від загального населення країни.

Як повідомляє Reuters із посиланням на дані звіту Світового банку, з 2020 року кількість українців, які живуть в бідності, збільшилася на 1,8 мільйона осіб. Наразі 29% населення України перебуває за межею бідності через продовження російського вторгнення, що негативно впливає на національну економіку.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За підрахунками Світового банку, близько 9 мільйонів українців нині живуть у бідності. Зростання рівня бідності пов’язане зі зниженням рівня зайнятості, оскільки понад п’ята частина дорослих, які до війни мали роботу, втратили її.

Водночас у звіті зазначено, що 85-92% українських лікарень продовжують працювати в повному обсязі, незважаючи на російські удари. Крім того, щонайменше 89% дітей віком від 6 до 18 років продовжують навчання, хоча в регіонах з активними бойовими діями 72% учнів навчаються онлайн.

Звіт також вказує, що 97% пенсійних виплат та 85% інших соціальних трансферів в Україні здійснюються вчасно. Це допомогло замінити дохід серед вразливих груп населення після втрати роботи.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!