Курсанти поліцейського вишу Дніпра затримали крадіїв на гарячому

Курсанти 4-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Лисичкін та Денис Ноженко затримали зловмисників на гарячому. Троє підозрілих чоловіків намагалися винести з території ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» 3 електродвигуни.

У неділю о 12:20 курсанти, проїжджаючи на авто вулицею Маяковського помітили трьох підозрілих чоловіків. Двоє з драбиною рухалися вздовж забору Дніпропетровського трубного заводу, третій приймав заводське майно передане напарниками через паркан.

Запідозривши факт крадіжки, курсанти підійшли ближче. Двоє чоловіків чимдуж кинулися втікати. Одного з підозрюваних у скоєнні крадіжки курсанти затримали та викликали наряд поліції.

Слідчо-оперативна група Новокодацького відділення Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області прибула на місце скоєння злочину. Допитавши свідків, співробітники поліції забрали зловмисника до відділку. Наразі за фактом вчинення злочину відкрито кримінальне провадження № 12016040690004585.

Керівництво ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» в особі начальника відділу відомчо-воєнізованої охорони  Андрія Коломійця висловлюють подяку курсантам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за проявлені професіоналізм та оперативність під час затримання зловмисників.

Відділення зв’язків з громадськістю

Добавить комментарий