Лікарні Дніпропетровської області облаштовують сучасним обладнанням (фото)

На Дніпропетровщині у Кам’янській лікарні швидкої медичної допомоги (раніше лікарня №8) встановили сучасну цифрову універсальну рентгенівську діагностичну систему «Helios DRF» виробництва Італії. Апарат встановлений на 6-му поверсі у відремонтованому кабінеті рентгенодіагностичного відділення.

рентген_Каменское

До цього медики користувалися рентген апаратом 1978 року випуску, який давно застарів. На даний момент в цій лікарні проводиться капітальний ремонт приймального відділення, а також в цьому році за кошти міського бюджету будуть повністю відремонтовані відділення політравми, кардіологічне та травматологічне відділення. Таким чином, перший, другий, третій і четвертий поверхи семиповерхової лікарні в цьому році будуть капітально відремонтовані.

рентген_Каменское

За словами медиків, новий цифровий рентген апарат – дуже важливий для пацієнтів, оскільки допомагає точно встановити діагноз, від чого залежить ефективність призначеного лікування. Нова цифрова універсальна рентгенівська діагностична система «Helios DRF» виробництва Італії дозволяє отримувати високоякісні рентгенівські знімки і мінімізує променеве навантаження на пацієнта. Результати досліджень можна записувати на CD/DVD носії, або, як альтернатива, відправити до друку лише найбільш важливі зображення.

Протягом 2020 року у відділенні проведено 25 625 рентгенограм 16738 пацієнтам.