Літні продукти для прискорення метаболізму

Регулярні фізичні навантаження та хороший сон позитивно впливають на метаболічні процеси в організмі людини. Існує багато продуктів, що прискорюють процес метаболізму і сприяють схудненню. Пише zdorovia.com.ua.

Гострі перці

Халапеньо, хабанери, каєнський і інші види гострих перців безпосередньо прискорюють метаболізм і стимулюють кровообіг. Цим ефектом гострі перці зобов’язані капсаїцину, що входить до складу з’єднання. За даними досліджень, споживання гострого перцю здатне підвищити швидкість метаболізму на 25%.

Цілісні зерна: вівсянка і коричневий рис

Цілісні зерна насичені поживними речовинами і складними вуглеводами, що прискорюють обмін речовин шляхом стабілізації рівня інсуліну. Повільні вуглеводи, такі як вівсянка, коричневий рис і лобода дають тривалу енергію, без спалахів, характерних для багатих цукром продуктів. Нам необхідно зберігати інсулін на низькому рівні, адже його стрибки «повідомляють» тілу про необхідність відкласти додатковий жир.

Броколі

Багата кальцієм, броколі також містить надзвичайно багато вітамінів А, К і С. Одна порція броколі забезпечить вас необхідною кількістю фолієвої кислоти, харчових волокон, а також різними антиоксидантами. Броколі — один з найкращих продуктів для детоксикації, який ви можете додати в свій раціон.

Зелений чай

Зелений чай прискорює метаболізм. Крім того, він дуже смачний і багатий антиоксидантами, активними до вільних радикалів.

Яблука та груші

Дослідження, представлене Університетом в Ріо-де-Жанейро, встановило позитивні результати в схудненні серед жінок, які щодня вживали три маленьких яблука чи груші.