Любов до солодощів знижує імунітет

Люди, які люблять солодкий смак і не обмежують себе в поїданні різних солодощів, можуть частіше «підхоплювати» інфекції, до того ж вони повільніше одужують, повідомляє «Країна здоров’я«.

Цукор – один із тригерів запального процесу, він прискорює процеси старіння та побічно знижує імунітет.

Іншою звичкою, згубною для імунітету, лікарі називають захопленість антибактеріальними засобами. Такі засоби є надто агресивними для ліпідного шару шкіри, що виконує роль бар’єру для багатьох патогенів. Руйнуючи цей шар, що є частиною імунної системи, вони послаблюють захист організму від хвороботворних збудників, що мешкають у зовнішньому середовищі.

Ще один ризик, пов’язаний з використанням антибактеріальних засобів, полягає в тому, що це сприяє розвитку резистентності у бактерій по відношенню до тих компонентів, які, за ідеєю, повинні їх знищувати.

Небезпечною звичкою є наглухо закривати вікна в осінньо-зимовий сезон. Небажання провітрювати житло через побоювання протягів лише сприяє тому, що в ньому починають охоче розмножуватись грибки та інші мікроорганізми, яким дуже подобається перебувати у теплі.

фото із відкритих джерел