Майже 12,5 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини складатимуть пробне ЗНО

Закінчилася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Свої знання перевірять майже 12,5 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини. Найпопулярніший предмет – українська мова та література. Екзамени розпочнуться 1 квітня. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Понад 7,7 тисяч людей перевірятимуть свої знання з двох предметів, решта здаватиме одну  дисципліну.

Найпопулярніша серед абітурієнтів – українська мова та література.  Цей екзамен складатимуть майже 8 тисяч людей. На другому місці – математика – понад 2,5 тисячі заявок. Замикає трійку лідерів історія України – понад 1,6 тисячі заявок.

Пробне ЗНО розпочнеться 1 квітня. Цього дня пройде тестування з української мови та літератури. 8 квітня – з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, іноземних мов. На екзамен із собою слід взяти паспорт чи інший документ, що засвідчує особу, та запрошення. Участь коштує 129 грн. за один предмет.

Дізнатися скільки балів набрано кожен може самостійно на сайті http://dneprtest.dp.ua/. Абітурієнт вкаже відповіді, які дав під час тесту, і система видасть кількість набраних балів.

Залишити відповідь