Майже 200 учасників зібрав обласний Форум громадських діячів Дніпропетровщини

Що потрібно для плідної співпраці з владою, бізнесом та журналістами? Як більш ефективно допомагати людям? Про це говорять під час Другого обласного форуму громадських організацій, який проходить у Дніпрі. Він зібрав майже 200 активістів з різних куточків регіону. Вони діляться досвідом та планують роботу на 2019-й.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

На Форумі зібралися представники громадських організацій, благодійних фондів, ініціативних груп. А також – засобів масової інформації, органів влади та приватних підприємств.

«Ми підводимо підсумки року, ділимося здобутками та складаємо план роботи на 2019 рік, – зазначив один із організаторів форуму Олексій Літвінов. – Перша частина форуму – стратегічна сесія у форматі світового кафе. Учасники розділилися на десять груп. Кожна – опрацювала певне питання».

Друга частина Форуму – панельні дискусії. Учасники говорять про роботу з молоддю, активізацію місцевих громад та соціальну підтримку.

«Ми займаємося правовою допомогою. Консультуємо переселенців, військовополонених, учасників бойових дій та інших громадян. На цьому Форумі хочемо ближче познайомитися з представниками інших громадських організацій та організувати нашу співпрацю. Так зможемо допомогти ще більшому колу людей», – сказала представник правозахисної групи «Січ» Віталія Серебрянська.

Серед учасників Форуму представники організацій з усіх куточків Дніпропетровщини.

«Ми утворили організацію лише цьогоріч. Прагнемо, аби молодь у нашій громаді мала, де проводити вільний час. Плануємо відкрити спеціальний хаб. Також проводимо тренінги з психології. На Форумі хочемо обмінятися досвідом та дізнатися щось нове», – сказала голова Межівської громадської організації «Крок у світ» Лариса Матюхіна.

Загалом Форум об’єднав майже 200 громадських учасників.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!