Юний спортсмен з Підгородного — серед найсильніших борців України (фото)

Підгородненська громада, що на Дніпропетровщині, славиться талановитими, здібними, обдарованими дітьми, вихованцями творчих гуртків та спортивних секцій.

Серед таких дітей і юний спорстмен Дмитро Поздняков з міста Підгородне, учень Підгородненської ЗОШ №2, який у свої 10 років може пишатися безліччю перемог на всеукраїнських та міжнародних змаганнях з бразильського джиу-джитсу, повідомляє pidgorodne.info.

Дмитро Поздняков_Підгородне

Діма займається джиу-джитсу півтора роки. За останні 8 місяців, хлопець завоював 9 золотих, 1 срібну та 4 бронзових нагороди на всеукраїнських та міжнародних турнірах.

«Не було ще жодного змагання, щоб Діма не привіз додому призове місце, медалі та нагороди», — з гордістю розповідає батько Сергій.

Дмитро Поздняков_Підгородне

Дмитро вже входить у Топ-5 найсильніших борців України з джиу-джитсу у своїй віковій категорії.

За словами батька Сергія, який свого часу працював тренером, син Дмитро мав здібності до боротьби ще змалечку.

Не зважаючи на такий юний вік, Діма вже має свою мету – стати Чемпіоном світу й впевнено до неї крокує. Хлопець має напружений графік та тренується по 5 разів на тиждень.

Дмитро Поздняков_Підгородне

Найбільше Дмитро та його батько пишаються перемогою у міжнародному турнірі з бразильського джиу-джитсу Ліги ТМS, який відбувся 27 березня 2021 року у Запоріжжі. У даному турнірі брали участь спортсмени з 14 країн світу. На цих змаганнях юний спортсмен з Підгороднього здобув аж 4 золоті медалі. Він змагався з представниками Англії, Ізраїлю та Узбекистану, і достойно переміг у боротьбі зі суперниками.

На рахунку Дмитра вже 14 перемог, серед них 6 – на міжнародних змаганнях та 8 – на всеукраїнських.

Ангеліна Овсієнко