Медики Дніпропетровщини пройшли навчання в Академії Кемп

12 керівників медзакладів первинної і вторинної допомоги Дніпропетровщини пройшли навчальний курс в Академії Кемп Національної служби здоров’я України. Разом з міжнародними й українськими експертами вони обговорювали етапи трансформації системи охорони здоров’я.

Головна тема – умови переходу на модель фінансування від НСЗУ і робота медзакладів у 2020 році. Аналізували й послуги, які входитимуть до програми медичних гарантій.

«Представляю лікувальний заклад кардіологічного профілю. На тренінгу зрозуміла, як правильно планувати його фінансування, у чому переваги автономізації. Дізналася, що лікування інфаркту буде оплачуватися за спеціальним тарифом», – розказала головний лікар Криворізької міської лікарні №9 Олена Климович.

Академія Кемп стала освітнім майданчиком для головних лікарів Дніпра, Кам’янського, Новомосковська, Кривого Рогу. Загалом взяли участь 130 управлінців закладів охорони здоров’я з різних регіонів.

НСЗУ Академія Кемп – у співпраці з україно-швейцарським проектом «Розвиток медичної освіти», який реалізує Швейцарський інститут тропічного і громадського здоров’я за фінансової підтримки Швейцарської конфедерації.