Медики Дніпропетровщини радять, як уникнути переохолодження

Вісьогодні синоптики прогнозують різке зниження температури у Дніпропетровській області. Тому, медики Дніпропетровщини дають поради, як уникнути переохолодження та обмороження.

Отримати переохолодження та обмороження можна навіть за плюсової температури та невеликого морозу. Цьому сприяють висока вологість та вітряність. Не варто розслаблятися та давати підступній погоді шанс нашкодити вашому здоров’ю. Тепло одягайтеся, носіть просторе взуття та відмовтеся від алкоголю.

Одягайтеся багатошарово — так тепло краще зберігатиметься. Обирайте просторий одяг, який не заважає циркуляції крові. Рукавички та взуття не повинні тиснути. Обов’язково носіть шапку та шарф.

Щоб допомогти організму краще переносити сирість та холоди, слід дати йому енергію. Харчуйтеся поживно, проте не переїдайте. Перед виходом на сильний мороз, випийте гарячий чай з лимоном. Бажано змастити обличчя і руки захисним жирним кремом.

На морозі не можна палити, адже це викликає спазм капілярів кінцівок. Не варто «зігріватися» алкоголем. Він розширює судини, збільшує тепловіддачу та сприяє переохолодженню.

Добавить комментарий