Медики назвали кращий продукт на сніданок

Медики називають не дуже жирний йогурт з додаванням цільних фруктів і горіхів одним з найкращих продуктів для продовження життя, які вони рекомендують вживати на сніданок. Повідомляє “Жіночий світ”.

Медики з NHS (Національна служба охорони здоров’я Великобританії) констатують, що навіть незначні здорові зміни в раціоні харчування можуть посприяти продовженню життя. На їхню думку, уникнути ранньої смертності можна, якщо вживати на сніданок не дуже жирний йогурт з додаванням горіхів, фруктів, про це повідомляє видання Express.

«Такий продукт, який вживається на сніданок, ефективно допомагає контролювати апетит і вагу, що знижує ризик розвитку серцево-судинних та інших захворювань. Як відомо, ожиріння є однією з ключових причин ішемічної хвороби серця, діабету, деяких видів раку», – розповіли наукові фахівці.

Також з метою продовження життя вони порадили вживати такі продукти, які покращують функціонування серця, – свіжі фрукти, овочі, цільнозернові крупи, нежирні молочні продукти і сир, рибу, бобові, горіхи, нерафіновані олії.