Мешканці Дніпропетровщини можуть сплатили за розподіл газу без комісії

Компанія спільно з партнерами у цей складний воєнний час йде на зустріч кожному споживачу блакитного палива на Дніпропетровщині. Нині для клієнтів Дніпропетровськгазу 0% комісії при оплаті послуги з розподілу блакитного палива через сервіси 104.ua. Просимо за можливості здійснювати оплату до 20 числа поточного місяця. Робити розрахунок можна навіть частинами, якщо це зручно для вас.

Нині в умовах воєнного стану клієнти Дніпропетровськгазу продовжують сумлінно сплачувати комунальні послуги. І ми щиро вдячні за таку вашу відповідальність та прояв громадянської позиції.

Сплатити за розподіл газу без комісії можна через такі онлайн-сервіси 104.ua:

1. Особистий кабінет на сайті 104.ua https://ok.104.ua/ua/
2. Оновлені додатки 104.ua доступні для двох систем: iOS – http://surl.li/bcptr та Android – http://surl.li/bcptv
3. А також через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua .

Пам’ятайте – від вашої своєчасної оплати за розподіл газу залежить не тільки належна робота газорозподільної системи, її обслуговування та ремонт, цілодобова робота аварійно-диспетчерської служби Дніпропетровськгазу. Зараз ще більше, ніж раніше, від цього залежить економіка не лише кожної конкретної області, а й всієї України.

Фахівці нашої компанії, докладаючи великих зусиль, працюють у сьогоднішніх складних умовах, аби ви отримували безперебійну та безаварійну доставку блакитного палива у кожну домівку в Дніпропетровській області.