Мешканців Дніпропетровщини застерігають від «зустрічі» з отруйними зміями

Вужі, полози та гадюки – природні мешканці дніпровського регіону. З деякими можна спокійно співіснувати, натомість інші небезпечні. Як уберегтися від укусу отруйних змій, нагадали в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

 «Влітку на Дніпропетровщині активізувалися змії. З-поміж них небезпечні гадюки. Аби випадкова «зустріч» із плазуном пройшла без наслідків, слід під час відпочинку на природі дотримуватися простих правил, – зазначили  в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА. – Якщо раптово побачили змію, не панікуйте та не робіть різких рухів. Краще завмерти і зачекати, поки змія відповзе. Як правило, плазун не бачить нерухомий об’єкт».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Фахівці радять ретельно підбирати одяг для поїздки у місцевість, де можуть бути змії. Перевагу слід віддати довгим брюкам із щільної тканини та високим черевикам або чоботам. Штанини необхідно заправити у взуття.

На природі перевірте обране для перепочинку місце. Перш ніж сісти на траву, камінь або колоду, пошарудіть або постукайте палицею. Змії часто ховаються у старих пнях, стогах сіну, під камінням та стовбурами дерев, нагадали фахівці. Тому до цих предметів краще торкатися не руками, а палицею.

 

Фото: pixabay

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!