Міфи про продукти, які наче нас лікують

Ми з дитинства отримуємо безліч порад про корисні продукти, але далеко не всі вони працюють. Цікаво — читай далі! Пише Наша мама.

1. Яблука рятують від всіх захворювань

Користь яблук явно перебільшена. Безумовно, яблука багаті харчовими волокнами, вітаміном C і допомагають підтримувати імунітет, але від усіх хвороб вони не рятують.

До речі, цей фрукт не є і рекордсменом за вмістом заліза: в червоному м’ясі або абрикосах його куди більше. Тим більше сумнівна порада їсти яблука на ніч, адже перед сном в принципі краще не перекушувати. До того ж яблука підвищують кислотність, і для страждаючих хворобами шлунка це може стати ще більшою проблемою.

2. Знежирений йогурт кращий звичайного

Бажаючі, які хочуть схуднути вибирають знежирені молочні продукти, адже жир призводить до зайвої ваги. Насправді жир — в помірних кількостях — необхідний для організму.

Більше того, вітаміни E, D, K і A засвоюються тільки разом з жиром. Їх наявність особливо важлива для жінок, щоб уникнути сухості шкіри і ламкості волосся. Але це не єдина проблема: «безжирова» дієта може привести до проблем з пам’яттю, серцевих захворювань і гормонального збою. Що стосується знежиреного йогурту, то в ньому до того ж часто міститься багато цукру, який позначається на зайвій вазі.

3. Солодке корисне для мозку

Напевно вам доводилося чути пораду «з’їсти трохи шоколаду, щоб краще думалося». Вважається, що цукор підвищує мозкову активність, проте, це правда лише частково.

Мозку дійсно потрібна глюкоза, але швидкий цукор тут поганий помічник. З’ївши шматок торта, ми відчуваємо миттєвий приплив енергії, а потім настає спад. Все тому, що цукор знижує кількість в крові орексина — нейропептид, який відповідає за енергійність і активність.

В результаті ми стаємо більш сонливими, а настрій і увага погіршується. «Годувати» мозок краще повільними вуглеводами: вони переробляються поступово і не призводять до зниження бадьорості.

4. Морква покращує зір

Багатьом відомо, що морква допомагає поліпшити зір, але чи так це насправді? Так, але тільки за однієї умови — нестачі в організмі вітаміну A. Саме в нього перетворюється бета-каротин, яким багата морква. При нестачі вітаміну A виникає куряча сліпота: хворі не бачать в сутінках і темряві. Тому їм рекомендують приймати вітамін A в будь-якому вигляді, в тому числі в продуктах. А ось короткозорість і далекозорість морква не вилікує.