Міжнародний ринок та протидія корупції: семінар для підприємців по Prozorro пройшов у Дніпропетровській ОДА

Як вийти на міжнародний ринок через Prozorro? Як працювати через систему електронних закупівель найбільш ефективно? Які переваги надає оновлена версія Prozorro 2.0? Відповіді на важливі питання отримали учасники семінару в Дніпропетровській ОДА. З підприємцями спілкувалися фахівці облдержадміністрації, Міністерства оборони, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, представники організації «Громадський контроль» та торговельних майданчиків Prozorro.
Про тонкощі роботи, нововведення та розширені можливості в системі Prozorro розповіли підприємцям Дніпропетровщини на семінарі в ОДА. Такі зустрічі проходять щомісяця.
«Наша мета – навчити представників державних установ і підприємців ефективно використовувати усі можливості Prozorro. Ми регулярно проводимо для них семінари. До організації заходів залучаємо кращих фахівців. Нинішня зустріч – 38-а. Головна тема – вихід на міжнародний ринок за допомогою Prozorro», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Міжнародний ринок відкрився вітчизняним бізнесменам з приєднанням України до Всесвітньої торговельної організації держзакупівель «WTO GPA».
«Тепер українські підприємці можуть працювати з європейськими країнами. Це – нові можливості для бізнесменів Дніпропетровщини», — додав Денис Селін, заступник голови організації «Громадський контроль», яка допомагає ОДА опановувати Prozorro.
На семінарі учасників торгів закликали повідомляти про будь-які спроби махінацій або нечесного проведення держзакупівель. Таке співробітництво допоможе підвищити якість завершених в регіоні торгів. Телефонувати можна за номером гарячої лінії: 0 800 505 600.
Традиційно в облдержадміністрації зібралися кілька сотень підприємців з усієї області. Серед учасників були й новачки.
«Наша компанія багато років реалізує теплоізоляційні вироби державним підприємствам, але працювати через Prozorro ще тільки вчимося. Нас дуже зацікавив торговельний майданчик. Система надає чимало можливостей для ефективної торгівлі. Впевнений, що електронні торги допоможуть виключити нечесну конкуренцію, яка зустрічалась у держзакупівлях раніше», — розповів учасник семінару Олександр Івлєв.
Впроваджувати Prozorro на Дніпропетровщин розпочали в серпні 2015-го. Сьогодні область – на другому місці в країні за кількістю успішно завершених торгів. Нині в системі зареєстровано близько 18 тисяч лотів майже на 645 мільйонів гривень. Планова економія – 65,6 мільйонів гривень.

Добавить комментарий