Молоді спортсмени увійшли до штатної команди резерву Дніпропетровщини

Цьогоріч 38 молодих спортсменів зарахували до штатної команди резервного спорту Дніпропетровщини. Це обдаровані атлети від 15 до 23 років. Їх офіційно працевлаштували в департаменті молоді і спорту Дніпропетровської обласної військової адміністрації. Про це повідомили в ОВА.

«Підтримуємо молодих перспективних спортсменів регіону. За погодження Міністерства молоді та спорту України до штатної команди взяли 38 юнаків та дівчат від 15 до 23 років. Майбутніх олімпійців працевлаштували в департаменті. Є ще 2 вакансії», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

До штатної команди прийняли призерів юнацьких чемпіонатів України, Європи та світу. Це представники збірної команди України з 13 олімпійських видів спорту – боксу, вільної та греко-римської боротьби, академічного веслування, веслування на байдарках і каное, дзюдо, плавання, легкої атлетики, фехтування, скелелазіння, триатлону, кульової стрільби та важкої атлетики.

Серед них чемпіон Світу з боксу серед юніорів Микита Засенок. А ще – чемпіон Європи з вільної боротьби серед юнаків Олександр Мамрош, чемпіонка України з дзюдо Софія Бородінських, переможець міжнародних змагань з плавання Антон Кочу.

Юні спортсмени протягом року отримуватимуть заробітну плату з обласного бюджету. На це виділили майже 4 млн грн.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!