Відома кінолог-рятувальниця з Дніпропетровщини потребує допомоги

Відома рятувальниця з Дніпропетровщини Лариса Борисенко є головою клубу «Павлоградський МО КСУ «Антарєс.» і однойменного кінологічного пошуково-рятувального загону, і зараз їй дуже потрібна допомога. 26 березня, під час виконання завдання з пошуку загиблих воїнів, з нею та її напарником сталася біда – вони підірвалися на розтяжці. Чотирилапа напарниця Лариси – Беша дивом лишилась неушкодженою, але знаходиться у стані шоку. На щастя, обидва рятувальники були вчасно доставлені до лікарні.

У Борисенко констатували велику втрату крові, пробиття стегнової артерії, ураження головного мозку, посічені руки, ноги, голову та спину. Їй провели екстрену операцію і згодом транспортували до лікарні Дніпра. На той час її стан був важким але контрольованим.

Сьогодні, 28 березня, Лариса прийшла до тями і була знята з апарата ШВЛ. Лікарі вважають, що стан її здоров’я – середньої важкості. Шлях до повного одужання – довгий. Лікування потребує відповідних препаратів, маніпуляцій, що пов’язано зі значними витратами.

Звертаємося до всіх небайдужих: допоможіть одужати людині, яка не шкодує власного життя, рятуючи з під завалів, у тому числі в Дніпрі, людей, що вижили, і повертаючи родинам тіла загиблих, аби вічною була пам’ять про них. Безцінна будь-яка фінансова допомога.

Картка Приватбанку для допомоги: 5168 7574 0334 3611, М. В. Борисенко (донька Лариси).

Також через велику втрату власної крові Лариса Борисенко потребує донорської. Її, незалежно від групи, можна здати, звернувшись до Дніпропетровської обласної станції переливання крові за адресою проспект Богдана Хмельницького, 17.