Молодик з Кривого Рогу попався “на гарячому” (фото)

Днями у Кривому Розі по вулиці Мопрівській правоохоронці прибули до будинку на виклик «крадіжка». Під час огляду місця події співробітники поліції охорони виявили ушкоджену раму металопластикового вікна та сліди бруду на підвіконні.

Кривій Ріг_крадіжка

Під час обстеження прилеглої до будинку території поліцейські побачили невідомого чоловіка, який перестрибнув паркан та намагався втекти з місця злочину. Нечистий на руку чолов’яга намагався уникнути покарання, ховаючись у дворах сусідніх будинків та, не привертаючи до себе уваги зайвим галасом, «розчинитися» у темряві. Але доля вирішила інакше – злодія було затримано в одному з прилеглих дворів, повідомляють у прес-службі поліції.

Кривій Ріг_крадіжка

Згодом з’ясувалося, що будинок був нежилим, там проходили ремонтні роботи. Не знайшовши коштовностей та грошей, горе-злодій вирішив поцупити дорогі електроінструменти.  Як з’ясувалося, що злодієм виявився місцевий 27-ручний мешканець не працюючий, двічі судимий.

Кривій Ріг_крадіжка

Затриманий був доставлений до територіального відділу поліції. Подальше провадження по справі проводить Криворізький ВП ГНУП в Дніпропетровській області.