Музей історії Дніпродзержинська презентує нові видання

5 лютого о 14:00 у Музеї історії міста Дніпродзержинська відбудеться презентація декількох видань. Про це повідомляє прес-служба Дніпродзержинської міської ради.

По-перше, буде представлена наукова збірка «Українське козацтво в етнокультурному просторі Наддніпрянщини» – матеріали науково-практичної конференції, що відбулася під час VІІІ Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-fest». Ця збірка містить 18 статей, які розкривають ще недостатньо досліджені аспекти українського минулого, в основному козацького періоду.

Окрім наукового, відбудеться презентація художнього видання – другого тому каталогу «Мамай єднає Україну. Колекція образотворчого мистецтва майбутнього музею Мамаїв», чільне місце в якому посіла колекція «Мамаїв» з Тернопільщини, так звана «Тернопільська мапа Мамая», яку було подаровано музею під час останнього «Мамай-festу».

Після презентації музейних видань, о 15:00 відбудеться зустріч із Віктором Заславським, який представить свої книжки «Лицар Святоюрської гори (Як Західна Україна стала католицькою)» і «Жовква». Віктор Заславський – історик, літератор, автор багатьох праць з історії церкви, який уже декілька років співпрацює з музеєм. Також автор, який є, до речі, уродженцем Дніпродзержинська, розповість про місто Жовква Львівської області, в якому живе і працює з 2008 року.

Добавить комментарий