На центральній вулиці Нікополя викрито підпільний зал гральних автоматів

Правоохоронці викрили незаконний гральний заклад на центральній вулиці Нікополя. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

«Нікопольською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом)», — повідомили у прес-службі.

Так, 13 березня 2016 року в закритому приміщенні, розташованому між магазинами на центральній вулиці міста, правоохоронними органами виявлено підпільний зал гральних автоматів. В ході проведення обшуку вилучено 14 системних блоків персональних комп’ютерів та грошові кошти в сумі близько 8000 грн.

«Наразі встановлюються особи, які організували та прикривали вказану діяльність та вживаються заходи щодо притягнення їх до кримінальної відповідальності», — додали у прокуратурі.

Зазначимо, санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді штрафу від 10 000 до 40 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Добавить комментарий