На Дніпропетровщині чоловік самотужки врятував родину

Співробітник Марганецького міського відділу, майор служби цивільного захисту Чутчев Руслан Володимирович відзначився героїчним вчинком.

Днями у селищі Червоногригорівка на вулиці 8 березня, 12 сталась пожежа у приватному житловому будинку. На час виникнення пожежі у будинку перебував 46-річний власник Вербицький Анатолій Володимирович, який і надіслав лист з цією історією до головного управління ГУ ДСНС. Анатолій спав в одній з кімнат у будинку. Жінка перебувала на території угіддя пораючись на городі. Тому ніхто і не помітив як розпочалась пожежа. Причиною пожежі стало перегрівання опалювального котлу.

В сусідньому будинку в гостях у Чутчева Володимира Васильовича перебував його син Руслан, який і помітив з вікна стовп диму над помешканням. Руслан швидко викликав рятувальників та побіг у дім.

Розбудивши Анатолія вивів його на вулицю та виніс собаку. Пес, ледве дихав. Нажаль, пізніше він помер від отруєння чадом.

Опісля, Руслан оцінив ситуацію та знеструмив будинок. Як розповів Анатолій, навколо стояло багато сусідів, але ніхто з них не знав, що необхідно робити в даній ситуації, аби врятувати будинок, який може згоріти до тла. Тому наш вогнеборець взяв все у свої руки. Забравшись на дах почав зривати стріляючий шифер. Люди носили воду у відрах і подавали Руслану, а той в свою чергу, проливав палаючу дерев’яну обрешітку. Через декілька хвилин вдалось відрізати від вогню половину даху, а потім взагалі ліквідувати пожежу.

«В цьому випадку, на прикладі Руслана, можна зробити висновок, що на якій посаді не перебував рятувальник, будь-то інспектор чи фахівець, рятувальник за покликанням, залишається рятувальником. Тож, дякуємо таким людям як Руслан за проявлену відвагу та мужність, за людське відношення до горя інших», — наголошують у прес-службі ГУ ДСНС.