Олег Кужман: Нехай здійсняться ваші мрії

Зі сльозами радості від гордості за своїх вихованців і вже дорослих дітей, зі сльозами смутку від прощання з рідною школи і безтурботним дитинством – таким цей день запам’ятається випускникам Кам’янської ЗОШ № 35.

Учнів та  педагогів 35 школи по-батьківські тепло привів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Олег Кужман, а разом з ними і всіх випускників Дніпропетровщини:

«Нехай щастить вам, дорогі діти. Нехай завжди з вами буде материнська молитва, батьківська опіка, мудрість ваших вчителів. Нехай благословенною буде ваша життєва дорога. Нехай здійсняться всі ваші мрії», – побажав Олег Миколайович  випускникам, і привітав усіх з початком  канікул.

Школа № 35 Кам’янського має економічний профіль. Її вихованці постійні призери і переможці міських і обласних конкурсів та олімпіад. В навчальному закладі — особлива атмосфера, де панує добро і  справедливість, де вчителі – друзі учнів. Тому серед вчителів багато колишніх випускників. Всі вони щиро зраділи сертифікату на 200 тис. грн. державної  субвенції на оновлення матеріально – технічної бази школи, та багато інших подарунків, які їм вручив Олег Кужман.