На Дніпропетровщині громадянин має сплатити державі понад 200 тисяч гривень

На Дніпропетровщині за позовом прокуратури громадянин має сплатити державі понад 200 тис грн за користування земельною ділянкою без належного правового оформлення. Повідомляють у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

«Тернівським міським судом Дніпропетровської області задоволено позов Павлоградської місцевої прокуратури в інтересах держави до фізичної особи про стягнення доходу, отриманого від безпідставно набутого майна, у розмірі понад 200 тис грн. Встановлено, що у 2014 році між Тернівською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки площею близько 0,25 га для обслуговування нежитлової будівлі під магазин-цех напівфабрикатів строком на 10 років. Наприкінці 2016 року товариство передало вказану будівлю у власність фізичній особі, у зв’язку з чим дію договору оренди землі припинено. У подальшому новий власник продовжував використовувати будівлю в особистих цілях, проте договір оренди землі не оформив», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Таким чином, використання спірної земельної ділянки громадянином протягом більше двох років без належного правового оформлення позбавило міську раду як власника землі отримувати дохід від орендної плати. Загальна сумі несплачених коштів становить понад 217 тис грн.

Наразі за втручання прокуратури чоловік змушений сплатити громаді вказані грошові кошти у повному обсязі.

 

Фото: з відкритих джерел