На Дніпропетровщині мешканці гуртожитку залишилися без світла

У Новомосковську мешканці гуртожитку на вулиці Спаській, 9а залишилися без електропостачання після зміни керуючої компанії, яка прийняла в обслуговування даний гуртожиток.

Будинок залишився без електропостачання через відсутність у нової керуючої компанії КП «Новомосковськміськтранс»  договору на розподіл електроенергії.

Сьогодні жителі знеструмленого гуртожитку звернулися до мера міста та керівника Новомосковського РЕМ з вимогою втрутитися в ситуацію та вирішити питання з підключенням електроенергії.

ДТЕК Дніпровські електромережі підтримує звернення городян та докладає усіх зусиль, щоб врегулювати ситуацію з підключенням електроенергії в рамках чинного законодавства.

Керуюча компанія КП «Новомосковськміськтранс», яка призначена керівництвом міста навесні 2020 року, прийняла на обслуговування даний гуртожиток та інші об’єкти житлового фонду міста, але в договірні відносини за цей час так і не вступила.

Відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії», Оператор системи розподілу (ОСР) не має права розподіляти електроенергію клієнтам без договірних відносин.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає міську владу та місцеву керуючу компанію КП «Новомосковськміськтранс» звернути увагу на критичну ситуацію та укласти договори з постачальником електроенергії та Оператором системи розподілу відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії», для забезпечення безперебійним електропостачанням жителів міста.

ДТЕК Дніпровські електромережі неодноразово намагався знайти шляхи вирішення ситуації, що склалася. У квітні 2020 відбулася виїзна зустріч керівництва компанії з мером Новомосковська, де були досягнуті домовленості про оперативне укладенні договору з новою керуючою компанією. Однак наразі договірні відносини КП «Новомосковськміськтранс» з ОСР та постачальником електроенергії досі не вирішені.

Відзначимо, що попередня керуюча компанія ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ», яка обслуговувала гуртожиток на вулиці Спаській, 9а, рішенням Виконавчого комітету Новомосковської міської ради припинила обслуговування житлового фонду міста. Після чого розірвала договір з ДТЕК Дніпровські електромережі на розподіл електроенергії.

Компанія є боржником, протягом багатьох місяців накопичувала борги та порушувала умови договору про оплату. На даний момент її борг перед ДТЕК Дніпровські електромережі становить 5 млн 196 тис грн.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає нову керуючу компанію укласти відповідні договори на поставку та розподіл електроенергії і отримувати електроенергію на законних підставах, а мерію міста взяти ситуацію під особистий контроль. У свою чергу, ОСР готовий допомогти з консультаціями та підготовкою всієї необхідної документації, аби максимально швидко відновити електропостачання мешканцям відключених будинків.

 

Фото: з відкритих джерел