На Дніпропетровщині на хабарі затримали двох посадовців (фото)

На Дніпропетровщині поліцейські затримали двох посадовців на видачі сертифікатів якості за хабарі. Серед затриманих – керівництво підрозділів державного підприємства та міського управління Держпродспоживслужби. Обидва фігуранти вимагали неправомірну вигоду за «вирішення питань», що належать до їх компетенції.

Так, одна із керівників підрозділу держпідприємства отримала 20 тисяч грн від директора товариства. За цю суму обіцяла прискорити видачу паспорта відповідності на гранітний щебінь для подальшого його постачання на об’єкти будівництва.

посадовців затримали на хабарі

За вирішення аналогічного питання посадовець Держпродспоживслужби отримав 500 доларів США. Зокрема, гроші призначалися за видачу експертного висновку проведених випробувань харчової продукції тваринного походження.

Обох посадовців затримали 25 серпня під час одержання неправомірної вигоди.

посадовців затримали на хабарі

Одному із фігурантів вже повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, по другому – вирішується питання.

посадовців затримали на хабарі

Досудове розслідування здійснюють слідчі відділення поліції № 1 Нікопольського районного управління поліції за процесуального керівництва Нікопольської окружної прокуратури.