На Дніпропетровщині на хабарі затримали начальника відділу сільської ради

На Дніпропетровщині начальника відділу сільської ради викрито під час одержання неправомірної вигоди у сумі 320 000 гривень. Повідомляють у прокуратурі Дніпропетровської області.

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3 спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань та Дніпровського відділу ГУНП в області викрито начальника одного з відділів Новоолександрівської сільської ради під час одержання неправомірної вигоди (ч.4 ст.368 КК України). Так, посадовець, будучи членом тендерного комітету сільської ради, вимагав від директора приватного підприємства неправомірну вигоду у сумі 640 000 грн за неперешкоджання у визнанні його переможцем у процедурі державних закупівель та укладення договору на виконання робіт з реконструкції будівлі школи за бюджетні кошти.

5 травня 2020 року під час одержання частини грошей у розмірі 320 тис грн посадовця було викрито правоохоронними органами та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні вказаного злочину та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.